Close

Entrades de diumenge

ENTRADA PRÈMIUM | 25€

TXARANGO
JOAN MIQUEL
OLIVER
THE PENGUINS
FUNDACIÓN TONY MANERO
BUHOS
ROBA ESTESA
BONOBOS
XEIC!
LA PUÇA DIATÒNICA
CORIOLÀ
LES ABSENTES
KARAOKESBAND KIDS
ESTHER CONDAL
TONI XUCLÀ
LA CRIS
ROOT 66
MAIO DE SAL
THREE COOL CATS
CONCERTS PER A NADONS
JARDÍ DELS CAMALEONS

EXHAURIDES verd prèmium

Consultar horari verd prèmium  

EXHAURIDES vermell prèmium

Consultar horari vermell prèmium

ENTRADA BÀSICA | 20€

FUNDACIÓN TONY MANERO
BUHOS
ROBA ESTESA
BONOBOS
XEIC!
LA PUÇA DIATÒNICA
CORIOLÀ
LES ABSENTES
KARAOKESBAND KIDS
ESTHER CONDAL
TONI XUCLÀ
LA CRIS
ROOT 66
MAIO DE SAL
THREE COOL CATS
CONCERTS PER A NADONS
JARDÍ DELS CAMALEONS

Comprar horari verd bàsica

Consultar horari verd bàsica  

Comprar horari vermell bàsica

Consultar horari vermell bàsica

ENTRADA SENZILLA | 15€

BONOBOS
XEIC!
LA PUÇA DIATÒNICA
CORIOLÀ
LES ABSENTES
KARAOKESBAND KIDS
ESTHER CONDAL
TONI XUCLÀ
LA CRIS
ROOT 66
MAIO DE SAL
THREE COOL CATS
CONCERTS PER A NADONS
JARDÍ DELS CAMALEONS

Comprar entrades

Consultar horari entrada senzilla

Recorda:

Els nens de 0 a 3 anys no paguen.

Contacte

Per a més informació o dubtes sobre la venda d’entrades podeu fer les vostres consultes a aquest correu: info@petitscamaleons.com

Horari de diumenge

Pots seleccionar quina entrada vols veure a l'horari aquí:
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Joan Miquel Oliver
11:30
Fundación Tony Manero
11:30
Esther Condal
11:30
Root 66
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Bonobos
12:00
Xeic!
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Joan Miquel Oliver
12:30
Fundación Tony Manero
12:30
Esther Condal
12:30
Root 66
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Bonobos
13:00
Xeic!
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
The Penguins
13:30
Buhos
13:30
Toni Xuclà
13:30
Maio de sal
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
La Puça Diatònica
14:00
Les Absentes
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
La Puça Diatònica
16:00
Les Absentes
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
The Penguins
16:30
Buhos
16:30
Toni Xuclà
16:30
Maio de sal
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Coriolà
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Txarango
17:30
Roba estesa
17:30
La Cris
17:30
Three Cool Cats
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Coriolà
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Txarango
18:30
Roba estesa
18:30
La Cris
18:30
Three Cool Cats
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Auditori

  • Joan Miquel Oliver
    11:30 - 12:00
  • Joan Miquel Oliver
    12:30 - 13:00
  • The Penguins
    13:30 - 14:00
  • The Penguins
    16:30 - 17:00
  • Txarango
    17:30 - 18:00
  • Txarango
    18:30 - 19:00

Carpa Arborètum

  • Fundación Tony Manero
    11:30 - 12:00
  • Fundación Tony Manero
    12:30 - 13:00
  • Buhos
    13:30 - 14:00
  • Buhos
    16:30 - 17:00
  • Roba estesa
    17:30 - 18:00
  • Roba estesa
    18:30 - 19:00

Carpa Raluy

  • Bonobos
    12:00 - 12:30
  • Bonobos
    13:00 - 13:30
  • La Puça Diatònica
    14:00 - 14:30
  • La Puça Diatònica
    16:00 - 16:30
  • Coriolà
    17:00 - 17:30
  • Coriolà
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • Xeic!
    12:00 - 12:30
  • Xeic!
    13:00 - 13:30
  • Les Absentes
    14:00 - 14:30
  • Les Absentes
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Esther Condal
    11:30 - 12:00
  • Esther Condal
    12:30 - 13:00
  • Toni Xuclà
    13:30 - 14:00
  • Toni Xuclà
    16:30 - 17:00
  • La Cris
    17:30 - 18:00
  • La Cris
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Root 66
    11:30 - 12:00
  • Root 66
    12:30 - 13:00
  • Maio de sal
    13:30 - 14:00
  • Maio de sal
    16:30 - 17:00
  • Three Cool Cats
    17:30 - 18:00
  • Three Cool Cats
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Joan Miquel Oliver
11:30
Esther Condal
11:30
Root 66
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Bonobos
12:00
Xeic!
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Fundación Tony Manero
12:30
Esther Condal
12:30
Root 66
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Bonobos
13:00
Xeic!
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
The Penguins
13:30
Toni Xuclà
13:30
Maio de sal
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
La Puça Diatònica
14:00
Les Absentes
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
La Puça Diatònica
16:00
Les Absentes
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
Buhos
16:30
Toni Xuclà
16:30
Maio de sal
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Coriolà
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Txarango
17:30
La Cris
17:30
Three Cool Cats
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Coriolà
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Roba estesa
18:30
La Cris
18:30
Three Cool Cats
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Auditori

  • Joan Miquel Oliver
    11:30 - 12:00
  • The Penguins
    13:30 - 14:00
  • Txarango
    17:30 - 18:00

Carpa Arborètum

  • Fundación Tony Manero
    12:30 - 13:00
  • Buhos
    16:30 - 17:00
  • Roba estesa
    18:30 - 19:00

Carpa Raluy

  • Bonobos
    12:00 - 12:30
  • Bonobos
    13:00 - 13:30
  • La Puça Diatònica
    14:00 - 14:30
  • La Puça Diatònica
    16:00 - 16:30
  • Coriolà
    17:00 - 17:30
  • Coriolà
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • Xeic!
    12:00 - 12:30
  • Xeic!
    13:00 - 13:30
  • Les Absentes
    14:00 - 14:30
  • Les Absentes
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Esther Condal
    11:30 - 12:00
  • Esther Condal
    12:30 - 13:00
  • Toni Xuclà
    13:30 - 14:00
  • Toni Xuclà
    16:30 - 17:00
  • La Cris
    17:30 - 18:00
  • La Cris
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Root 66
    11:30 - 12:00
  • Root 66
    12:30 - 13:00
  • Maio de sal
    13:30 - 14:00
  • Maio de sal
    16:30 - 17:00
  • Three Cool Cats
    17:30 - 18:00
  • Three Cool Cats
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Fundación Tony Manero
11:30
Esther Condal
11:30
Root 66
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Bonobos
12:00
Xeic!
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Joan Miquel Oliver
12:30
Esther Condal
12:30
Root 66
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Bonobos
13:00
Xeic!
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
Buhos
13:30
Toni Xuclà
13:30
Maio de sal
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
La Puça Diatònica
14:00
Les Absentes
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
La Puça Diatònica
16:00
Les Absentes
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
The Penguins
16:30
Toni Xuclà
16:30
Maio de sal
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Coriolà
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Roba estesa
17:30
La Cris
17:30
Three Cool Cats
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Coriolà
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Txarango
18:30
La Cris
18:30
Three Cool Cats
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Auditori

  • Joan Miquel Oliver
    12:30 - 13:00
  • The Penguins
    16:30 - 17:00
  • Txarango
    18:30 - 19:00

Carpa Arborètum

  • Fundación Tony Manero
    11:30 - 12:00
  • Buhos
    13:30 - 14:00
  • Roba estesa
    17:30 - 18:00

Carpa Raluy

  • Bonobos
    12:00 - 12:30
  • Bonobos
    13:00 - 13:30
  • La Puça Diatònica
    14:00 - 14:30
  • La Puça Diatònica
    16:00 - 16:30
  • Coriolà
    17:00 - 17:30
  • Coriolà
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • Xeic!
    12:00 - 12:30
  • Xeic!
    13:00 - 13:30
  • Les Absentes
    14:00 - 14:30
  • Les Absentes
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Esther Condal
    11:30 - 12:00
  • Esther Condal
    12:30 - 13:00
  • Toni Xuclà
    13:30 - 14:00
  • Toni Xuclà
    16:30 - 17:00
  • La Cris
    17:30 - 18:00
  • La Cris
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Root 66
    11:30 - 12:00
  • Root 66
    12:30 - 13:00
  • Maio de sal
    13:30 - 14:00
  • Maio de sal
    16:30 - 17:00
  • Three Cool Cats
    17:30 - 18:00
  • Three Cool Cats
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Esther Condal
11:30
Root 66
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Bonobos
12:00
Xeic!
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Fundación Tony Manero
12:30
Esther Condal
12:30
Root 66
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Bonobos
13:00
Xeic!
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
Toni Xuclà
13:30
Maio de sal
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
La Puça Diatònica
14:00
Les Absentes
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
La Puça Diatònica
16:00
Les Absentes
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
Buhos
16:30
Toni Xuclà
16:30
Maio de sal
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Coriolà
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
La Cris
17:30
Three Cool Cats
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Coriolà
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Roba estesa
18:30
La Cris
18:30
Three Cool Cats
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Carpa Arborètum

  • Fundación Tony Manero
    12:30 - 13:00
  • Buhos
    16:30 - 17:00
  • Roba estesa
    18:30 - 19:00

Carpa Raluy

  • Bonobos
    12:00 - 12:30
  • Bonobos
    13:00 - 13:30
  • La Puça Diatònica
    14:00 - 14:30
  • La Puça Diatònica
    16:00 - 16:30
  • Coriolà
    17:00 - 17:30
  • Coriolà
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • Xeic!
    12:00 - 12:30
  • Xeic!
    13:00 - 13:30
  • Les Absentes
    14:00 - 14:30
  • Les Absentes
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Esther Condal
    11:30 - 12:00
  • Esther Condal
    12:30 - 13:00
  • Toni Xuclà
    13:30 - 14:00
  • Toni Xuclà
    16:30 - 17:00
  • La Cris
    17:30 - 18:00
  • La Cris
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Root 66
    11:30 - 12:00
  • Root 66
    12:30 - 13:00
  • Maio de sal
    13:30 - 14:00
  • Maio de sal
    16:30 - 17:00
  • Three Cool Cats
    17:30 - 18:00
  • Three Cool Cats
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Fundación Tony Manero
11:30
Esther Condal
11:30
Root 66
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Bonobos
12:00
Xeic!
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Esther Condal
12:30
Root 66
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Bonobos
13:00
Xeic!
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
Buhos
13:30
Toni Xuclà
13:30
Maio de sal
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
La Puça Diatònica
14:00
Les Absentes
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
La Puça Diatònica
16:00
Les Absentes
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
Toni Xuclà
16:30
Maio de sal
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Coriolà
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Roba estesa
17:30
La Cris
17:30
Three Cool Cats
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Coriolà
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
La Cris
18:30
Three Cool Cats
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Carpa Arborètum

  • Fundación Tony Manero
    11:30 - 12:00
  • Buhos
    13:30 - 14:00
  • Roba estesa
    17:30 - 18:00

Carpa Raluy

  • Bonobos
    12:00 - 12:30
  • Bonobos
    13:00 - 13:30
  • La Puça Diatònica
    14:00 - 14:30
  • La Puça Diatònica
    16:00 - 16:30
  • Coriolà
    17:00 - 17:30
  • Coriolà
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • Xeic!
    12:00 - 12:30
  • Xeic!
    13:00 - 13:30
  • Les Absentes
    14:00 - 14:30
  • Les Absentes
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Esther Condal
    11:30 - 12:00
  • Esther Condal
    12:30 - 13:00
  • Toni Xuclà
    13:30 - 14:00
  • Toni Xuclà
    16:30 - 17:00
  • La Cris
    17:30 - 18:00
  • La Cris
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Root 66
    11:30 - 12:00
  • Root 66
    12:30 - 13:00
  • Maio de sal
    13:30 - 14:00
  • Maio de sal
    16:30 - 17:00
  • Three Cool Cats
    17:30 - 18:00
  • Three Cool Cats
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Esther Condal
11:30
Root 66
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Bonobos
12:00
Xeic!
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Esther Condal
12:30
Root 66
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Bonobos
13:00
Xeic!
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
Toni Xuclà
13:30
Maio de sal
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
La Puça Diatònica
14:00
Les Absentes
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
La Puça Diatònica
16:00
Les Absentes
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
Toni Xuclà
16:30
Maio de sal
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Coriolà
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
La Cris
17:30
Three Cool Cats
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Coriolà
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
La Cris
18:30
Three Cool Cats
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Carpa Raluy

  • Bonobos
    12:00 - 12:30
  • Bonobos
    13:00 - 13:30
  • La Puça Diatònica
    14:00 - 14:30
  • La Puça Diatònica
    16:00 - 16:30
  • Coriolà
    17:00 - 17:30
  • Coriolà
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • Xeic!
    12:00 - 12:30
  • Xeic!
    13:00 - 13:30
  • Les Absentes
    14:00 - 14:30
  • Les Absentes
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Esther Condal
    11:30 - 12:00
  • Esther Condal
    12:30 - 13:00
  • Toni Xuclà
    13:30 - 14:00
  • Toni Xuclà
    16:30 - 17:00
  • La Cris
    17:30 - 18:00
  • La Cris
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Root 66
    11:30 - 12:00
  • Root 66
    12:30 - 13:00
  • Maio de sal
    13:30 - 14:00
  • Maio de sal
    16:30 - 17:00
  • Three Cool Cats
    17:30 - 18:00
  • Three Cool Cats
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
No events available!