Close

Entrades de dissabte

ENTRADA PRÈMIUM | 25€

MANEL
LA IAIA
DOCTOR PRATS
BLAUMUT
ITACA BAND
HEAVY PER XICS
PROJECTE MUT
XIULA
CYBEE
LA BAMBULA
BALKAN PARADISE ORCHESTRA
KARAOKES BAND KIDS
JORGE DA ROCHA
AGNÈS & THE PEPITS
PAVVLA
ROLEGUITA & BOQUERÓN
MARCEL CASELLAS TRIO
PELE MACLEOD
CONCERTS PER A NADONS
JARDÍ DELS CAMALEONS

Comprar horari groc prèmium

Consultar horari groc prèmium  

Comprar horari blau prèmium

Consultar horari blau prèmium

ENTRADA BÀSICA | 20€

BLAUMUT
ITACA BAND
HEAVY PER XICS
PROJECTE MUT
XIULA
CYBEE
LA BAMBULA
BALKAN PARADISE ORCHESTRA
KARAOKES BAND KIDS
JORGE DA ROCHA
AGNÈS & THE PEPITS
PAVVLA
ROLEGUITA & BOQUERÓN
MARCEL CASELLAS TRIO
PELE MACLEOD
CONCERTS PER A NADONS
JARDÍ DELS CAMALEONS

Comprar horari groc bàsica

Consultar horari groc bàsica  

Comprar horari blau bàsica

Consultar horari blau bàsica

ENTRADA SENZILLA | 15€

PROJECTE MUT
XIULA
CYBEE
LA BAMBULA
BALKAN PARADISE ORCHESTRA
KARAOKES BAND KIDS
JORGE DA ROCHA
AGNÈS & THE PEPITS
PAVVLA
ROLEGUITA & BOQUERÓN
MARCEL CASELLAS TRIO
PELE MACLEOD
CONCERTS PER A NADONS
JARDÍ DELS CAMALEONS
CONCERT PER A NADONS
JARDÍ DELS CAMALEONS

Comprar entrades

Consultar horari entrada senzilla

Recorda:

Els nens de 0 a 3 anys no paguen.

Contacte

Per a més informació o dubtes sobre la venda d’entrades podeu fer les vostres consultes a aquest correu: info@petitscamaleons.com

Horari de dissabte

Pots seleccionar quina entrada vols veure a l'horari aquí:
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Manel
11:30
Itaca Band
11:30
Jorge Da Rocha
11:30
Roleguita & Boquerón
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Projecte Mut
12:00
La Bambula
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Manel
12:30
Itaca Band
12:30
Jorge Da Rocha
12:30
Roleguita & Boquerón
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Projecte Mut
13:00
La Bambula
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
La iaia
13:30
Heavy per xics
13:30
Agnès & The Pèpits
13:30
Marcel Casellas Trio
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
Xiula
14:00
Balkan Paradise Orchestra
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
Xiula
16:00
Balkan Paradise Orchestra
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
La iaia
16:30
Heavy per xics
16:30
Agnès & The Pèpits
16:30
Marcel Casellas Trio
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Cybee
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Doctor Prats
17:30
Blaumut
17:30
Pavvla
17:30
Pele MacLeod
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Cybee
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Doctor Prats
18:30
Blaumut
18:30
Pavvla
18:30
Pele MacLeod
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Auditori

  • Manel
    11:30 - 12:00
  • Manel
    12:30 - 13:00
  • La iaia
    13:30 - 14:00
  • La iaia
    16:30 - 17:00
  • Doctor Prats
    17:30 - 18:00
  • Doctor Prats
    18:30 - 19:00

Carpa Arborètum

  • Itaca Band
    11:30 - 12:00
  • Itaca Band
    12:30 - 13:00
  • Heavy per xics
    13:30 - 14:00
  • Heavy per xics
    16:30 - 17:00
  • Blaumut
    17:30 - 18:00
  • Blaumut
    18:30 - 19:00

Carpa Raluy

  • Projecte Mut
    12:00 - 12:30
  • Projecte Mut
    13:00 - 13:30
  • Xiula
    14:00 - 14:30
  • Xiula
    16:00 - 16:30
  • Cybee
    17:00 - 17:30
  • Cybee
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • La Bambula
    12:00 - 12:30
  • La Bambula
    13:00 - 13:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    14:00 - 14:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Jorge Da Rocha
    11:30 - 12:00
  • Jorge Da Rocha
    12:30 - 13:00
  • Agnès & The Pèpits
    13:30 - 14:00
  • Agnès & The Pèpits
    16:30 - 17:00
  • Pavvla
    17:30 - 18:00
  • Pavvla
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Roleguita & Boquerón
    11:30 - 12:00
  • Roleguita & Boquerón
    12:30 - 13:00
  • Marcel Casellas Trio
    13:30 - 14:00
  • Marcel Casellas Trio
    16:30 - 17:00
  • Pele MacLeod
    17:30 - 18:00
  • Pele MacLeod
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Itaca Band
11:30
Jorge Da Rocha
11:30
Roleguita & Boquerón
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Projecte Mut
12:00
La Bambula
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Manel
12:30
Jorge Da Rocha
12:30
Roleguita & Boquerón
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Projecte Mut
13:00
La Bambula
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
Heavy per xics
13:30
Agnès & The Pèpits
13:30
Marcel Casellas Trio
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
Xiula
14:00
Balkan Paradise Orchestra
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
Xiula
16:00
Balkan Paradise Orchestra
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
La iaia
16:30
Agnès & The Pèpits
16:30
Marcel Casellas Trio
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Cybee
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Blaumut
17:30
Pavvla
17:30
Pele MacLeod
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Cybee
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Doctor Prats
18:30
Pavvla
18:30
Pele MacLeod
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Auditori

  • Manel
    12:30 - 13:00
  • La iaia
    16:30 - 17:00
  • Doctor Prats
    18:30 - 19:00

Carpa Arborètum

  • Itaca Band
    11:30 - 12:00
  • Heavy per xics
    13:30 - 14:00
  • Blaumut
    17:30 - 18:00

Carpa Raluy

  • Projecte Mut
    12:00 - 12:30
  • Projecte Mut
    13:00 - 13:30
  • Xiula
    14:00 - 14:30
  • Xiula
    16:00 - 16:30
  • Cybee
    17:00 - 17:30
  • Cybee
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • La Bambula
    12:00 - 12:30
  • La Bambula
    13:00 - 13:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    14:00 - 14:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Jorge Da Rocha
    11:30 - 12:00
  • Jorge Da Rocha
    12:30 - 13:00
  • Agnès & The Pèpits
    13:30 - 14:00
  • Agnès & The Pèpits
    16:30 - 17:00
  • Pavvla
    17:30 - 18:00
  • Pavvla
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Roleguita & Boquerón
    11:30 - 12:00
  • Roleguita & Boquerón
    12:30 - 13:00
  • Marcel Casellas Trio
    13:30 - 14:00
  • Marcel Casellas Trio
    16:30 - 17:00
  • Pele MacLeod
    17:30 - 18:00
  • Pele MacLeod
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Manel
11:30
Jorge Da Rocha
11:30
Roleguita & Boquerón
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Projecte Mut
12:00
La Bambula
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Itaca Band
12:30
Jorge Da Rocha
12:30
Roleguita & Boquerón
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Projecte Mut
13:00
La Bambula
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
La iaia
13:30
Agnès & The Pèpits
13:30
Marcel Casellas Trio
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
Xiula
14:00
Balkan Paradise Orchestra
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
Xiula
16:00
Balkan Paradise Orchestra
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
Heavy per xics
16:30
Agnès & The Pèpits
16:30
Marcel Casellas Trio
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Cybee
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Doctor Prats
17:30
Pavvla
17:30
Pele MacLeod
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Cybee
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Blaumut
18:30
Pavvla
18:30
Pele MacLeod
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Auditori

  • Manel
    11:30 - 12:00
  • La iaia
    13:30 - 14:00
  • Doctor Prats
    17:30 - 18:00

Carpa Arborètum

  • Itaca Band
    12:30 - 13:00
  • Heavy per xics
    16:30 - 17:00
  • Blaumut
    18:30 - 19:00

Carpa Raluy

  • Projecte Mut
    12:00 - 12:30
  • Projecte Mut
    13:00 - 13:30
  • Xiula
    14:00 - 14:30
  • Xiula
    16:00 - 16:30
  • Cybee
    17:00 - 17:30
  • Cybee
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • La Bambula
    12:00 - 12:30
  • La Bambula
    13:00 - 13:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    14:00 - 14:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Jorge Da Rocha
    11:30 - 12:00
  • Jorge Da Rocha
    12:30 - 13:00
  • Agnès & The Pèpits
    13:30 - 14:00
  • Agnès & The Pèpits
    16:30 - 17:00
  • Pavvla
    17:30 - 18:00
  • Pavvla
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Roleguita & Boquerón
    11:30 - 12:00
  • Roleguita & Boquerón
    12:30 - 13:00
  • Marcel Casellas Trio
    13:30 - 14:00
  • Marcel Casellas Trio
    16:30 - 17:00
  • Pele MacLeod
    17:30 - 18:00
  • Pele MacLeod
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Itaca Band
11:30
Jorge Da Rocha
11:30
Roleguita & Boquerón
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Projecte Mut
12:00
La Bambula
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Jorge Da Rocha
12:30
Roleguita & Boquerón
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Projecte Mut
13:00
La Bambula
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
Heavy per xics
13:30
Agnès & The Pèpits
13:30
Marcel Casellas Trio
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
Xiula
14:00
Balkan Paradise Orchestra
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
Xiula
16:00
Balkan Paradise Orchestra
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
Agnès & The Pèpits
16:30
Marcel Casellas Trio
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Cybee
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Blaumut
17:30
Pavvla
17:30
Pele MacLeod
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Cybee
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Pavvla
18:30
Pele MacLeod
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Carpa Arborètum

  • Itaca Band
    11:30 - 12:00
  • Heavy per xics
    13:30 - 14:00
  • Blaumut
    17:30 - 18:00

Carpa Raluy

  • Projecte Mut
    12:00 - 12:30
  • Projecte Mut
    13:00 - 13:30
  • Xiula
    14:00 - 14:30
  • Xiula
    16:00 - 16:30
  • Cybee
    17:00 - 17:30
  • Cybee
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • La Bambula
    12:00 - 12:30
  • La Bambula
    13:00 - 13:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    14:00 - 14:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Jorge Da Rocha
    11:30 - 12:00
  • Jorge Da Rocha
    12:30 - 13:00
  • Agnès & The Pèpits
    13:30 - 14:00
  • Agnès & The Pèpits
    16:30 - 17:00
  • Pavvla
    17:30 - 18:00
  • Pavvla
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Roleguita & Boquerón
    11:30 - 12:00
  • Roleguita & Boquerón
    12:30 - 13:00
  • Marcel Casellas Trio
    13:30 - 14:00
  • Marcel Casellas Trio
    16:30 - 17:00
  • Pele MacLeod
    17:30 - 18:00
  • Pele MacLeod
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Jorge Da Rocha
11:30
Roleguita & Boquerón
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Projecte Mut
12:00
La Bambula
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Itaca Band
12:30
Jorge Da Rocha
12:30
Roleguita & Boquerón
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Projecte Mut
13:00
La Bambula
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
Agnès & The Pèpits
13:30
Marcel Casellas Trio
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
Xiula
14:00
Balkan Paradise Orchestra
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
Xiula
16:00
Balkan Paradise Orchestra
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
Heavy per xics
16:30
Agnès & The Pèpits
16:30
Marcel Casellas Trio
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Cybee
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Pavvla
17:30
Pele MacLeod
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Cybee
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Blaumut
18:30
Pavvla
18:30
Pele MacLeod
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Carpa Arborètum

  • Itaca Band
    12:30 - 13:00
  • Heavy per xics
    16:30 - 17:00
  • Blaumut
    18:30 - 19:00

Carpa Raluy

  • Projecte Mut
    12:00 - 12:30
  • Projecte Mut
    13:00 - 13:30
  • Xiula
    14:00 - 14:30
  • Xiula
    16:00 - 16:30
  • Cybee
    17:00 - 17:30
  • Cybee
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • La Bambula
    12:00 - 12:30
  • La Bambula
    13:00 - 13:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    14:00 - 14:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Jorge Da Rocha
    11:30 - 12:00
  • Jorge Da Rocha
    12:30 - 13:00
  • Agnès & The Pèpits
    13:30 - 14:00
  • Agnès & The Pèpits
    16:30 - 17:00
  • Pavvla
    17:30 - 18:00
  • Pavvla
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Roleguita & Boquerón
    11:30 - 12:00
  • Roleguita & Boquerón
    12:30 - 13:00
  • Marcel Casellas Trio
    13:30 - 14:00
  • Marcel Casellas Trio
    16:30 - 17:00
  • Pele MacLeod
    17:30 - 18:00
  • Pele MacLeod
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Jorge Da Rocha
11:30
Roleguita & Boquerón
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Projecte Mut
12:00
La Bambula
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Jorge Da Rocha
12:30
Roleguita & Boquerón
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Projecte Mut
13:00
La Bambula
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
Agnès & The Pèpits
13:30
Marcel Casellas Trio
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
Xiula
14:00
Balkan Paradise Orchestra
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
Xiula
16:00
Balkan Paradise Orchestra
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
Agnès & The Pèpits
16:30
Marcel Casellas Trio
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Cybee
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Pavvla
17:30
Pele MacLeod
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Cybee
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Pavvla
18:30
Pele MacLeod
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Carpa Raluy

  • Projecte Mut
    12:00 - 12:30
  • Projecte Mut
    13:00 - 13:30
  • Xiula
    14:00 - 14:30
  • Xiula
    16:00 - 16:30
  • Cybee
    17:00 - 17:30
  • Cybee
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • La Bambula
    12:00 - 12:30
  • La Bambula
    13:00 - 13:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    14:00 - 14:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Jorge Da Rocha
    11:30 - 12:00
  • Jorge Da Rocha
    12:30 - 13:00
  • Agnès & The Pèpits
    13:30 - 14:00
  • Agnès & The Pèpits
    16:30 - 17:00
  • Pavvla
    17:30 - 18:00
  • Pavvla
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Roleguita & Boquerón
    11:30 - 12:00
  • Roleguita & Boquerón
    12:30 - 13:00
  • Marcel Casellas Trio
    13:30 - 14:00
  • Marcel Casellas Trio
    16:30 - 17:00
  • Pele MacLeod
    17:30 - 18:00
  • Pele MacLeod
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
No events available!