Close

Selecciona quin tipus d'entrada vols comprar:

Entrada divendres 29.09.17

Concert inaugural: Manel

Durada: 90 min.

Comprar entrades

Entrades dissabte 30.09.17



Comprar entrada dissabte

Entrades diumenge 01.10.17



Comprar entrada diumenge

EXHAURITS

Abonament cap de setmana

Accés als espectacles en horari GROC (dissabte) i VERD (diumenge)



EXHAURITS

Abonament cap de setmana

Accés als espectacles en horari BLAU (dissabte) i VERMELL (diumenge)



EXHAURITS

Abonament cap de setmana + hotel

Accés als espectacles en horari GROC (dissabte) i VERD (diumenge)

Nit i esmorzar + parquing a l’Hotel Sant Cugat

EXHAURITS

Abonament cap de setmana + hotel

Accés als espectacles en horari BLAU (dissabte) i VERMELL (diumenge)

Nit i esmorzar + parquing a l’Hotel Sant Cugat

Contacte

Per a més informació o dubtes sobre la venda d’entrades podeu fer les vostres consultes a aquest correu: info@petitscamaleons.com

Horari de dissabte

Pots seleccionar quina entrada vols veure a l'horari aquí:
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Manel
11:30
Itaca Band
11:30
Jorge Da Rocha
11:30
Roleguita & Boquerón
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Projecte Mut
12:00
La Bambula
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Manel
12:30
Itaca Band
12:30
Jorge Da Rocha
12:30
Roleguita & Boquerón
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Projecte Mut
13:00
La Bambula
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
La iaia
13:30
Heavy per xics
13:30
Agnès & The Pèpits
13:30
Marcel Casellas Trio
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
Xiula
14:00
Balkan Paradise Orchestra
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
Xiula
16:00
Balkan Paradise Orchestra
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
La iaia
16:30
Heavy per xics
16:30
Agnès & The Pèpits
16:30
Marcel Casellas Trio
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Cybee
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Doctor Prats
17:30
Blaumut
17:30
Pavvla
17:30
Pele MacLeod
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Cybee
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Doctor Prats
18:30
Blaumut
18:30
Pavvla
18:30
Pele MacLeod
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Auditori

  • Manel
    11:30 - 12:00
  • Manel
    12:30 - 13:00
  • La iaia
    13:30 - 14:00
  • La iaia
    16:30 - 17:00
  • Doctor Prats
    17:30 - 18:00
  • Doctor Prats
    18:30 - 19:00

Carpa Arborètum

  • Itaca Band
    11:30 - 12:00
  • Itaca Band
    12:30 - 13:00
  • Heavy per xics
    13:30 - 14:00
  • Heavy per xics
    16:30 - 17:00
  • Blaumut
    17:30 - 18:00
  • Blaumut
    18:30 - 19:00

Carpa Raluy

  • Projecte Mut
    12:00 - 12:30
  • Projecte Mut
    13:00 - 13:30
  • Xiula
    14:00 - 14:30
  • Xiula
    16:00 - 16:30
  • Cybee
    17:00 - 17:30
  • Cybee
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • La Bambula
    12:00 - 12:30
  • La Bambula
    13:00 - 13:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    14:00 - 14:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Jorge Da Rocha
    11:30 - 12:00
  • Jorge Da Rocha
    12:30 - 13:00
  • Agnès & The Pèpits
    13:30 - 14:00
  • Agnès & The Pèpits
    16:30 - 17:00
  • Pavvla
    17:30 - 18:00
  • Pavvla
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Roleguita & Boquerón
    11:30 - 12:00
  • Roleguita & Boquerón
    12:30 - 13:00
  • Marcel Casellas Trio
    13:30 - 14:00
  • Marcel Casellas Trio
    16:30 - 17:00
  • Pele MacLeod
    17:30 - 18:00
  • Pele MacLeod
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Itaca Band
11:30
Jorge Da Rocha
11:30
Roleguita & Boquerón
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Projecte Mut
12:00
La Bambula
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Manel
12:30
Jorge Da Rocha
12:30
Roleguita & Boquerón
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Projecte Mut
13:00
La Bambula
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
Heavy per xics
13:30
Agnès & The Pèpits
13:30
Marcel Casellas Trio
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
Xiula
14:00
Balkan Paradise Orchestra
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
Xiula
16:00
Balkan Paradise Orchestra
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
La iaia
16:30
Agnès & The Pèpits
16:30
Marcel Casellas Trio
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Cybee
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Blaumut
17:30
Pavvla
17:30
Pele MacLeod
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Cybee
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Doctor Prats
18:30
Pavvla
18:30
Pele MacLeod
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Auditori

  • Manel
    12:30 - 13:00
  • La iaia
    16:30 - 17:00
  • Doctor Prats
    18:30 - 19:00

Carpa Arborètum

  • Itaca Band
    11:30 - 12:00
  • Heavy per xics
    13:30 - 14:00
  • Blaumut
    17:30 - 18:00

Carpa Raluy

  • Projecte Mut
    12:00 - 12:30
  • Projecte Mut
    13:00 - 13:30
  • Xiula
    14:00 - 14:30
  • Xiula
    16:00 - 16:30
  • Cybee
    17:00 - 17:30
  • Cybee
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • La Bambula
    12:00 - 12:30
  • La Bambula
    13:00 - 13:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    14:00 - 14:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Jorge Da Rocha
    11:30 - 12:00
  • Jorge Da Rocha
    12:30 - 13:00
  • Agnès & The Pèpits
    13:30 - 14:00
  • Agnès & The Pèpits
    16:30 - 17:00
  • Pavvla
    17:30 - 18:00
  • Pavvla
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Roleguita & Boquerón
    11:30 - 12:00
  • Roleguita & Boquerón
    12:30 - 13:00
  • Marcel Casellas Trio
    13:30 - 14:00
  • Marcel Casellas Trio
    16:30 - 17:00
  • Pele MacLeod
    17:30 - 18:00
  • Pele MacLeod
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Manel
11:30
Jorge Da Rocha
11:30
Roleguita & Boquerón
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Projecte Mut
12:00
La Bambula
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Itaca Band
12:30
Jorge Da Rocha
12:30
Roleguita & Boquerón
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Projecte Mut
13:00
La Bambula
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
La iaia
13:30
Agnès & The Pèpits
13:30
Marcel Casellas Trio
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
Xiula
14:00
Balkan Paradise Orchestra
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
Xiula
16:00
Balkan Paradise Orchestra
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
Heavy per xics
16:30
Agnès & The Pèpits
16:30
Marcel Casellas Trio
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Cybee
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Doctor Prats
17:30
Pavvla
17:30
Pele MacLeod
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Cybee
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Blaumut
18:30
Pavvla
18:30
Pele MacLeod
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Auditori

  • Manel
    11:30 - 12:00
  • La iaia
    13:30 - 14:00
  • Doctor Prats
    17:30 - 18:00

Carpa Arborètum

  • Itaca Band
    12:30 - 13:00
  • Heavy per xics
    16:30 - 17:00
  • Blaumut
    18:30 - 19:00

Carpa Raluy

  • Projecte Mut
    12:00 - 12:30
  • Projecte Mut
    13:00 - 13:30
  • Xiula
    14:00 - 14:30
  • Xiula
    16:00 - 16:30
  • Cybee
    17:00 - 17:30
  • Cybee
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • La Bambula
    12:00 - 12:30
  • La Bambula
    13:00 - 13:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    14:00 - 14:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Jorge Da Rocha
    11:30 - 12:00
  • Jorge Da Rocha
    12:30 - 13:00
  • Agnès & The Pèpits
    13:30 - 14:00
  • Agnès & The Pèpits
    16:30 - 17:00
  • Pavvla
    17:30 - 18:00
  • Pavvla
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Roleguita & Boquerón
    11:30 - 12:00
  • Roleguita & Boquerón
    12:30 - 13:00
  • Marcel Casellas Trio
    13:30 - 14:00
  • Marcel Casellas Trio
    16:30 - 17:00
  • Pele MacLeod
    17:30 - 18:00
  • Pele MacLeod
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Itaca Band
11:30
Jorge Da Rocha
11:30
Roleguita & Boquerón
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Projecte Mut
12:00
La Bambula
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Jorge Da Rocha
12:30
Roleguita & Boquerón
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Projecte Mut
13:00
La Bambula
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
Heavy per xics
13:30
Agnès & The Pèpits
13:30
Marcel Casellas Trio
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
Xiula
14:00
Balkan Paradise Orchestra
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
Xiula
16:00
Balkan Paradise Orchestra
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
Agnès & The Pèpits
16:30
Marcel Casellas Trio
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Cybee
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Blaumut
17:30
Pavvla
17:30
Pele MacLeod
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Cybee
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Pavvla
18:30
Pele MacLeod
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Carpa Arborètum

  • Itaca Band
    11:30 - 12:00
  • Heavy per xics
    13:30 - 14:00
  • Blaumut
    17:30 - 18:00

Carpa Raluy

  • Projecte Mut
    12:00 - 12:30
  • Projecte Mut
    13:00 - 13:30
  • Xiula
    14:00 - 14:30
  • Xiula
    16:00 - 16:30
  • Cybee
    17:00 - 17:30
  • Cybee
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • La Bambula
    12:00 - 12:30
  • La Bambula
    13:00 - 13:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    14:00 - 14:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Jorge Da Rocha
    11:30 - 12:00
  • Jorge Da Rocha
    12:30 - 13:00
  • Agnès & The Pèpits
    13:30 - 14:00
  • Agnès & The Pèpits
    16:30 - 17:00
  • Pavvla
    17:30 - 18:00
  • Pavvla
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Roleguita & Boquerón
    11:30 - 12:00
  • Roleguita & Boquerón
    12:30 - 13:00
  • Marcel Casellas Trio
    13:30 - 14:00
  • Marcel Casellas Trio
    16:30 - 17:00
  • Pele MacLeod
    17:30 - 18:00
  • Pele MacLeod
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Jorge Da Rocha
11:30
Roleguita & Boquerón
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Projecte Mut
12:00
La Bambula
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Itaca Band
12:30
Jorge Da Rocha
12:30
Roleguita & Boquerón
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Projecte Mut
13:00
La Bambula
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
Agnès & The Pèpits
13:30
Marcel Casellas Trio
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
Xiula
14:00
Balkan Paradise Orchestra
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
Xiula
16:00
Balkan Paradise Orchestra
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
Heavy per xics
16:30
Agnès & The Pèpits
16:30
Marcel Casellas Trio
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Cybee
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Pavvla
17:30
Pele MacLeod
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Cybee
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Blaumut
18:30
Pavvla
18:30
Pele MacLeod
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Carpa Arborètum

  • Itaca Band
    12:30 - 13:00
  • Heavy per xics
    16:30 - 17:00
  • Blaumut
    18:30 - 19:00

Carpa Raluy

  • Projecte Mut
    12:00 - 12:30
  • Projecte Mut
    13:00 - 13:30
  • Xiula
    14:00 - 14:30
  • Xiula
    16:00 - 16:30
  • Cybee
    17:00 - 17:30
  • Cybee
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • La Bambula
    12:00 - 12:30
  • La Bambula
    13:00 - 13:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    14:00 - 14:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Jorge Da Rocha
    11:30 - 12:00
  • Jorge Da Rocha
    12:30 - 13:00
  • Agnès & The Pèpits
    13:30 - 14:00
  • Agnès & The Pèpits
    16:30 - 17:00
  • Pavvla
    17:30 - 18:00
  • Pavvla
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Roleguita & Boquerón
    11:30 - 12:00
  • Roleguita & Boquerón
    12:30 - 13:00
  • Marcel Casellas Trio
    13:30 - 14:00
  • Marcel Casellas Trio
    16:30 - 17:00
  • Pele MacLeod
    17:30 - 18:00
  • Pele MacLeod
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Jorge Da Rocha
11:30
Roleguita & Boquerón
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Projecte Mut
12:00
La Bambula
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Jorge Da Rocha
12:30
Roleguita & Boquerón
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Projecte Mut
13:00
La Bambula
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
Agnès & The Pèpits
13:30
Marcel Casellas Trio
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
Xiula
14:00
Balkan Paradise Orchestra
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
Xiula
16:00
Balkan Paradise Orchestra
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
Agnès & The Pèpits
16:30
Marcel Casellas Trio
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Cybee
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Pavvla
17:30
Pele MacLeod
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Cybee
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Pavvla
18:30
Pele MacLeod
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Carpa Raluy

  • Projecte Mut
    12:00 - 12:30
  • Projecte Mut
    13:00 - 13:30
  • Xiula
    14:00 - 14:30
  • Xiula
    16:00 - 16:30
  • Cybee
    17:00 - 17:30
  • Cybee
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • La Bambula
    12:00 - 12:30
  • La Bambula
    13:00 - 13:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    14:00 - 14:30
  • Balkan Paradise Orchestra
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Jorge Da Rocha
    11:30 - 12:00
  • Jorge Da Rocha
    12:30 - 13:00
  • Agnès & The Pèpits
    13:30 - 14:00
  • Agnès & The Pèpits
    16:30 - 17:00
  • Pavvla
    17:30 - 18:00
  • Pavvla
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Roleguita & Boquerón
    11:30 - 12:00
  • Roleguita & Boquerón
    12:30 - 13:00
  • Marcel Casellas Trio
    13:30 - 14:00
  • Marcel Casellas Trio
    16:30 - 17:00
  • Pele MacLeod
    17:30 - 18:00
  • Pele MacLeod
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
No events available!

Horari de diumenge

Pots seleccionar quina entrada vols veure a l'horari aquí:
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Joan Miquel Oliver
11:30
Fundación Tony Manero
11:30
Esther Condal
11:30
Root 66
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Bonobos
12:00
Xeic!
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Joan Miquel Oliver
12:30
Fundación Tony Manero
12:30
Esther Condal
12:30
Root 66
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Bonobos
13:00
Xeic!
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
The Penguins
13:30
Buhos
13:30
Toni Xuclà
13:30
Maio de sal
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
La Puça Diatònica
14:00
Les Absentes
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
La Puça Diatònica
16:00
Les Absentes
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
The Penguins
16:30
Buhos
16:30
Toni Xuclà
16:30
Maio de sal
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Coriolà
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Txarango
17:30
Roba estesa
17:30
La Cris
17:30
Three Cool Cats
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Coriolà
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Txarango
18:30
Roba estesa
18:30
La Cris
18:30
Three Cool Cats
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Auditori

  • Joan Miquel Oliver
    11:30 - 12:00
  • Joan Miquel Oliver
    12:30 - 13:00
  • The Penguins
    13:30 - 14:00
  • The Penguins
    16:30 - 17:00
  • Txarango
    17:30 - 18:00
  • Txarango
    18:30 - 19:00

Carpa Arborètum

  • Fundación Tony Manero
    11:30 - 12:00
  • Fundación Tony Manero
    12:30 - 13:00
  • Buhos
    13:30 - 14:00
  • Buhos
    16:30 - 17:00
  • Roba estesa
    17:30 - 18:00
  • Roba estesa
    18:30 - 19:00

Carpa Raluy

  • Bonobos
    12:00 - 12:30
  • Bonobos
    13:00 - 13:30
  • La Puça Diatònica
    14:00 - 14:30
  • La Puça Diatònica
    16:00 - 16:30
  • Coriolà
    17:00 - 17:30
  • Coriolà
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • Xeic!
    12:00 - 12:30
  • Xeic!
    13:00 - 13:30
  • Les Absentes
    14:00 - 14:30
  • Les Absentes
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Esther Condal
    11:30 - 12:00
  • Esther Condal
    12:30 - 13:00
  • Toni Xuclà
    13:30 - 14:00
  • Toni Xuclà
    16:30 - 17:00
  • La Cris
    17:30 - 18:00
  • La Cris
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Root 66
    11:30 - 12:00
  • Root 66
    12:30 - 13:00
  • Maio de sal
    13:30 - 14:00
  • Maio de sal
    16:30 - 17:00
  • Three Cool Cats
    17:30 - 18:00
  • Three Cool Cats
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Joan Miquel Oliver
11:30
Esther Condal
11:30
Root 66
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Bonobos
12:00
Xeic!
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Fundación Tony Manero
12:30
Esther Condal
12:30
Root 66
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Bonobos
13:00
Xeic!
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
The Penguins
13:30
Toni Xuclà
13:30
Maio de sal
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
La Puça Diatònica
14:00
Les Absentes
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
La Puça Diatònica
16:00
Les Absentes
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
Buhos
16:30
Toni Xuclà
16:30
Maio de sal
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Coriolà
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Txarango
17:30
La Cris
17:30
Three Cool Cats
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Coriolà
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Roba estesa
18:30
La Cris
18:30
Three Cool Cats
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Auditori

  • Joan Miquel Oliver
    11:30 - 12:00
  • The Penguins
    13:30 - 14:00
  • Txarango
    17:30 - 18:00

Carpa Arborètum

  • Fundación Tony Manero
    12:30 - 13:00
  • Buhos
    16:30 - 17:00
  • Roba estesa
    18:30 - 19:00

Carpa Raluy

  • Bonobos
    12:00 - 12:30
  • Bonobos
    13:00 - 13:30
  • La Puça Diatònica
    14:00 - 14:30
  • La Puça Diatònica
    16:00 - 16:30
  • Coriolà
    17:00 - 17:30
  • Coriolà
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • Xeic!
    12:00 - 12:30
  • Xeic!
    13:00 - 13:30
  • Les Absentes
    14:00 - 14:30
  • Les Absentes
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Esther Condal
    11:30 - 12:00
  • Esther Condal
    12:30 - 13:00
  • Toni Xuclà
    13:30 - 14:00
  • Toni Xuclà
    16:30 - 17:00
  • La Cris
    17:30 - 18:00
  • La Cris
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Root 66
    11:30 - 12:00
  • Root 66
    12:30 - 13:00
  • Maio de sal
    13:30 - 14:00
  • Maio de sal
    16:30 - 17:00
  • Three Cool Cats
    17:30 - 18:00
  • Three Cool Cats
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Fundación Tony Manero
11:30
Esther Condal
11:30
Root 66
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Bonobos
12:00
Xeic!
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Joan Miquel Oliver
12:30
Esther Condal
12:30
Root 66
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Bonobos
13:00
Xeic!
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
Buhos
13:30
Toni Xuclà
13:30
Maio de sal
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
La Puça Diatònica
14:00
Les Absentes
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
La Puça Diatònica
16:00
Les Absentes
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
The Penguins
16:30
Toni Xuclà
16:30
Maio de sal
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Coriolà
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Roba estesa
17:30
La Cris
17:30
Three Cool Cats
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Coriolà
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Txarango
18:30
La Cris
18:30
Three Cool Cats
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Auditori

  • Joan Miquel Oliver
    12:30 - 13:00
  • The Penguins
    16:30 - 17:00
  • Txarango
    18:30 - 19:00

Carpa Arborètum

  • Fundación Tony Manero
    11:30 - 12:00
  • Buhos
    13:30 - 14:00
  • Roba estesa
    17:30 - 18:00

Carpa Raluy

  • Bonobos
    12:00 - 12:30
  • Bonobos
    13:00 - 13:30
  • La Puça Diatònica
    14:00 - 14:30
  • La Puça Diatònica
    16:00 - 16:30
  • Coriolà
    17:00 - 17:30
  • Coriolà
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • Xeic!
    12:00 - 12:30
  • Xeic!
    13:00 - 13:30
  • Les Absentes
    14:00 - 14:30
  • Les Absentes
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Esther Condal
    11:30 - 12:00
  • Esther Condal
    12:30 - 13:00
  • Toni Xuclà
    13:30 - 14:00
  • Toni Xuclà
    16:30 - 17:00
  • La Cris
    17:30 - 18:00
  • La Cris
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Root 66
    11:30 - 12:00
  • Root 66
    12:30 - 13:00
  • Maio de sal
    13:30 - 14:00
  • Maio de sal
    16:30 - 17:00
  • Three Cool Cats
    17:30 - 18:00
  • Three Cool Cats
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Esther Condal
11:30
Root 66
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Bonobos
12:00
Xeic!
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Fundación Tony Manero
12:30
Esther Condal
12:30
Root 66
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Bonobos
13:00
Xeic!
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
Toni Xuclà
13:30
Maio de sal
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
La Puça Diatònica
14:00
Les Absentes
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
La Puça Diatònica
16:00
Les Absentes
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
Buhos
16:30
Toni Xuclà
16:30
Maio de sal
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Coriolà
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
La Cris
17:30
Three Cool Cats
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Coriolà
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
Roba estesa
18:30
La Cris
18:30
Three Cool Cats
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Carpa Arborètum

  • Fundación Tony Manero
    12:30 - 13:00
  • Buhos
    16:30 - 17:00
  • Roba estesa
    18:30 - 19:00

Carpa Raluy

  • Bonobos
    12:00 - 12:30
  • Bonobos
    13:00 - 13:30
  • La Puça Diatònica
    14:00 - 14:30
  • La Puça Diatònica
    16:00 - 16:30
  • Coriolà
    17:00 - 17:30
  • Coriolà
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • Xeic!
    12:00 - 12:30
  • Xeic!
    13:00 - 13:30
  • Les Absentes
    14:00 - 14:30
  • Les Absentes
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Esther Condal
    11:30 - 12:00
  • Esther Condal
    12:30 - 13:00
  • Toni Xuclà
    13:30 - 14:00
  • Toni Xuclà
    16:30 - 17:00
  • La Cris
    17:30 - 18:00
  • La Cris
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Root 66
    11:30 - 12:00
  • Root 66
    12:30 - 13:00
  • Maio de sal
    13:30 - 14:00
  • Maio de sal
    16:30 - 17:00
  • Three Cool Cats
    17:30 - 18:00
  • Three Cool Cats
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Fundación Tony Manero
11:30
Esther Condal
11:30
Root 66
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Bonobos
12:00
Xeic!
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Esther Condal
12:30
Root 66
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Bonobos
13:00
Xeic!
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
Buhos
13:30
Toni Xuclà
13:30
Maio de sal
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
La Puça Diatònica
14:00
Les Absentes
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
La Puça Diatònica
16:00
Les Absentes
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
Toni Xuclà
16:30
Maio de sal
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Coriolà
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
Roba estesa
17:30
La Cris
17:30
Three Cool Cats
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Coriolà
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
La Cris
18:30
Three Cool Cats
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Carpa Arborètum

  • Fundación Tony Manero
    11:30 - 12:00
  • Buhos
    13:30 - 14:00
  • Roba estesa
    17:30 - 18:00

Carpa Raluy

  • Bonobos
    12:00 - 12:30
  • Bonobos
    13:00 - 13:30
  • La Puça Diatònica
    14:00 - 14:30
  • La Puça Diatònica
    16:00 - 16:30
  • Coriolà
    17:00 - 17:30
  • Coriolà
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • Xeic!
    12:00 - 12:30
  • Xeic!
    13:00 - 13:30
  • Les Absentes
    14:00 - 14:30
  • Les Absentes
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Esther Condal
    11:30 - 12:00
  • Esther Condal
    12:30 - 13:00
  • Toni Xuclà
    13:30 - 14:00
  • Toni Xuclà
    16:30 - 17:00
  • La Cris
    17:30 - 18:00
  • La Cris
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Root 66
    11:30 - 12:00
  • Root 66
    12:30 - 13:00
  • Maio de sal
    13:30 - 14:00
  • Maio de sal
    16:30 - 17:00
  • Three Cool Cats
    17:30 - 18:00
  • Three Cool Cats
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
Auditori Carpa Arborètum Carpa Raluy Pati Obra Social La Caixa Aula Magna Polivalent Cugat.cat / Carpa solidària Jardí dels Camaleons Ikea 1 i 2
Esther Condal
11:30
Root 66
11:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
11:30
Bonobos
12:00
Xeic!
12:00
Arts escèniques
12:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
12:00
Esther Condal
12:30
Root 66
12:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
12:30
Bonobos
13:00
Xeic!
13:00
Arts escèniques
13:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
13:00
Toni Xuclà
13:30
Maio de sal
13:30
Concerts per a nadons
Ikea 1
13:30
La Puça Diatònica
14:00
Les Absentes
14:00
Cugat.cat / Concert solidari
14:00
Concerts per a nadons
Ikea 2
14:00
La Puça Diatònica
16:00
Les Absentes
16:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
16:00
Toni Xuclà
16:30
Maio de sal
16:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
16:30
Coriolà
17:00
Karaokesband Kids
17:00
Arts escèniques
17:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
17:00
La Cris
17:30
Three Cool Cats
17:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
17:30
Coriolà
18:00
Karaokesband Kids
18:00
Arts escèniques
18:00
Concerts per a nadons
Ikea 1
18:00
La Cris
18:30
Three Cool Cats
18:30
Concerts per a nadons
Ikea 2
18:30

Carpa Raluy

  • Bonobos
    12:00 - 12:30
  • Bonobos
    13:00 - 13:30
  • La Puça Diatònica
    14:00 - 14:30
  • La Puça Diatònica
    16:00 - 16:30
  • Coriolà
    17:00 - 17:30
  • Coriolà
    18:00 - 18:30

Pati Obra Social La Caixa

  • Xeic!
    12:00 - 12:30
  • Xeic!
    13:00 - 13:30
  • Les Absentes
    14:00 - 14:30
  • Les Absentes
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Esther Condal
    11:30 - 12:00
  • Esther Condal
    12:30 - 13:00
  • Toni Xuclà
    13:30 - 14:00
  • Toni Xuclà
    16:30 - 17:00
  • La Cris
    17:30 - 18:00
  • La Cris
    18:30 - 19:00

Polivalent

  • Root 66
    11:30 - 12:00
  • Root 66
    12:30 - 13:00
  • Maio de sal
    13:30 - 14:00
  • Maio de sal
    16:30 - 17:00
  • Three Cool Cats
    17:30 - 18:00
  • Three Cool Cats
    18:30 - 19:00

Cugat.cat / Carpa solidària

  • Cugat.cat / Concert solidari
    14:00 - 14:30

Jardí dels Camaleons

  • Arts escèniques
    12:00 - 12:30
  • Arts escèniques
    13:00 - 13:30
  • Arts escèniques
    17:00 - 17:30
  • Arts escèniques
    18:00 - 18:30

Ikea 1 i 2

  • Concerts per a nadons
    11:30 - 12:00
  • Concerts per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concerts per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concerts per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concerts per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concerts per a nadons
    14:00 - 14:30
  • Concerts per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concerts per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concerts per a nadons
    17:00 - 17:30
  • Concerts per a nadons
    17:30 - 18:00
  • Concerts per a nadons
    18:00 - 18:30
  • Concerts per a nadons
    18:30 - 19:00
No events available!