Close

Our Services

Our services run deep and are backed by over ten years of experience.
Your service title
Give us a brief description of the service that you are promoting. Try keep it short so that it is easy for people to scan your page.
Your service title
Give us a brief description of the service that you are promoting. Try keep it short so that it is easy for people to scan your page.
Your service title
Give us a brief description of the service that you are promoting. Try keep it short so that it is easy for people to scan your page.
Julie-&-Jane
Kiddys box
MEZZANOTTE
Nus Creacions
Pallapupes
04 Logo Quitxalla_llarInfants

Horaris i entrades

Divendres 2 d'octubre: Els Pets fan Cambra. Gran Festa per als pares!

Entrada gratuïta amb l’abonament del Festival Petits Camaleons.

Demana les teves invitacions a teatre-auditori@santcugat.cat 

Invitacions limitades.
ENTRADA SENSE ABONAMENT: 18€

Compra aquí

Dissabte 3 d'octubre

Preus de les entrades:
(els nens de 0 a 3 anys no paguen)

Entrada senzilla (color taronja) 15€
La polsera taronja els permetrà l’accés als espectacles d’aquest color, que són tots els que es fan fora de l’Escenari Teatre Auditori.
Compra aquí
Abonament Camaleó Groc 25€
La gent que porti polsera groga té accés als espectacles del programa que són de color taronja i groc.
Compra aquí
Abonament Camaleó Blau 25€
La gent que porti polsera blava té accés als espectacles del programa que són de color taronja i blau.
Compra aquí
Abonament cap de setmana 40€

Accés als espectacles GROC i TARONJA (dissabte)
Accés als espectacles VERD i VIOLETA (diumenge)

Compra aquí
Abonament cap de setmana + hotel

Nit i esmorzar + parquing a l’Hotel Sant Cugat

3 persones = 1 habitació (triple) 180€
4 persones = 2 habitacions 240€
5 persones = 2 habitacions 300€

Compra aquí
Vine amb el tren

Preu especial: bitllet + entrada senzilla al festivalVenda de bitllets als caixers dels FGC

+ info: www.fgc.cat

Horaris dissabte 3 d'octubre

Pots filtrar per tipus d’entrada:

Auditori Carpa Raluy Pati La Caixa Aula Magna Aula simfònica Pipiripops 1 Pipiripops 2
Els Pets
11:30
Cris Juanico
11:30
Lluís Coloma
11:30
Teràpia de shock
12:00
Riu
12:00
Concert per a nadons
12:00
Els Pets
12:30
Cris Juanico
12:30
Lluís Coloma
12:30
Concert per a nadons
12:30
Teràpia de shock
13:00
Riu
13:00
Concert per a nadons
13:00
Ramon Mirabet
13:30
Sanjosex
13:30
Guillem Roma
13:30
Concert per a nadons
13:30
The Crazycmos
14:00
Pearson
14:00
The Crazycmos
16:00
Pearson
16:00
Concert per a nadons
16:00
Ramon Mirabet
16:30
Sanjosex
16:30
Guillem Roma
16:30
Concert per a nadons
16:30
Karaokesband Kids
17:00
Marion Harper
17:00
Concert per a nadons
17:00
Blaumut
17:30
Coriolà
17:30
Senior
17:30
Concert per a nadons
17:30
Karaokesband Kids
18:00
Marion Harper
18:00
Blaumut
18:30
Coriolà
18:30
Senior
18:30

Auditori

  • Els Pets
    11:30 - 12:00
  • Els Pets
    12:30 - 13:00
  • Ramon Mirabet
    13:30 - 14:00
  • Ramon Mirabet
    16:30 - 17:00
  • Blaumut
    17:30 - 18:00
  • Blaumut
    18:30 - 19:00

Carpa Raluy

  • Cris Juanico
    11:30 - 12:00
  • Cris Juanico
    12:30 - 13:00
  • Sanjosex
    13:30 - 14:00
  • Sanjosex
    16:30 - 17:00
  • Coriolà
    17:30 - 18:00
  • Coriolà
    18:30 - 19:00

Pati La Caixa

  • Teràpia de shock
    12:00 - 12:30
  • Teràpia de shock
    13:00 - 13:30
  • The Crazycmos
    14:00 - 14:30
  • The Crazycmos
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Lluís Coloma
    11:30 - 12:00
  • Lluís Coloma
    12:30 - 13:00
  • Guillem Roma
    13:30 - 14:00
  • Guillem Roma
    16:30 - 17:00
  • Senior
    17:30 - 18:00
  • Senior
    18:30 - 19:00

Aula simfònica

  • Riu
    12:00 - 12:30
  • Riu
    13:00 - 13:30
  • Pearson
    14:00 - 14:30
  • Pearson
    16:00 - 16:30
  • Marion Harper
    17:00 - 17:30
  • Marion Harper
    18:00 - 18:30

Pipiripops 1

  • Concert per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concert per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concert per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concert per a nadons
    17:00 - 17:30

Pipiripops 2

  • Concert per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concert per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concert per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concert per a nadons
    17:30 - 18:00
Auditori Carpa Raluy Pati La Caixa Aula Magna Aula simfònica Pipiripops 1 Pipiripops 2
Cris Juanico
11:30
Lluís Coloma
11:30
Teràpia de shock
12:00
Riu
12:00
Concert per a nadons
12:00
Els Pets
12:30
Cris Juanico
12:30
Lluís Coloma
12:30
Concert per a nadons
12:30
Teràpia de shock
13:00
Riu
13:00
Concert per a nadons
13:00
Sanjosex
13:30
Guillem Roma
13:30
Concert per a nadons
13:30
The Crazycmos
14:00
Pearson
14:00
The Crazycmos
16:00
Pearson
16:00
Concert per a nadons
16:00
Ramon Mirabet
16:30
Sanjosex
16:30
Guillem Roma
16:30
Concert per a nadons
16:30
Karaokesband Kids
17:00
Marion Harper
17:00
Concert per a nadons
17:00
Coriolà
17:30
Senior
17:30
Concert per a nadons
17:30
Karaokesband Kids
18:00
Marion Harper
18:00
Blaumut
18:30
Coriolà
18:30
Senior
18:30

Auditori

  • Els Pets
    12:30 - 13:00
  • Ramon Mirabet
    16:30 - 17:00
  • Blaumut
    18:30 - 19:00

Carpa Raluy

  • Cris Juanico
    11:30 - 12:00
  • Cris Juanico
    12:30 - 13:00
  • Sanjosex
    13:30 - 14:00
  • Sanjosex
    16:30 - 17:00
  • Coriolà
    17:30 - 18:00
  • Coriolà
    18:30 - 19:00

Pati La Caixa

  • Teràpia de shock
    12:00 - 12:30
  • Teràpia de shock
    13:00 - 13:30
  • The Crazycmos
    14:00 - 14:30
  • The Crazycmos
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Lluís Coloma
    11:30 - 12:00
  • Lluís Coloma
    12:30 - 13:00
  • Guillem Roma
    13:30 - 14:00
  • Guillem Roma
    16:30 - 17:00
  • Senior
    17:30 - 18:00
  • Senior
    18:30 - 19:00

Aula simfònica

  • Riu
    12:00 - 12:30
  • Riu
    13:00 - 13:30
  • Pearson
    14:00 - 14:30
  • Pearson
    16:00 - 16:30
  • Marion Harper
    17:00 - 17:30
  • Marion Harper
    18:00 - 18:30

Pipiripops 1

  • Concert per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concert per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concert per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concert per a nadons
    17:00 - 17:30

Pipiripops 2

  • Concert per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concert per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concert per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concert per a nadons
    17:30 - 18:00
Auditori Carpa Raluy Pati La Caixa Aula Magna Aula simfònica Pipiripops 1 Pipiripops 2
Els Pets
11:30
Cris Juanico
11:30
Lluís Coloma
11:30
Teràpia de shock
12:00
Riu
12:00
Concert per a nadons
12:00
Cris Juanico
12:30
Lluís Coloma
12:30
Concert per a nadons
12:30
Teràpia de shock
13:00
Riu
13:00
Concert per a nadons
13:00
Ramon Mirabet
13:30
Sanjosex
13:30
Guillem Roma
13:30
Concert per a nadons
13:30
The Crazycmos
14:00
Pearson
14:00
The Crazycmos
16:00
Pearson
16:00
Concert per a nadons
16:00
Sanjosex
16:30
Guillem Roma
16:30
Concert per a nadons
16:30
Karaokesband Kids
17:00
Marion Harper
17:00
Concert per a nadons
17:00
Blaumut
17:30
Coriolà
17:30
Senior
17:30
Concert per a nadons
17:30
Karaokesband Kids
18:00
Marion Harper
18:00
Coriolà
18:30
Senior
18:30

Auditori

  • Els Pets
    11:30 - 12:00
  • Ramon Mirabet
    13:30 - 14:00
  • Blaumut
    17:30 - 18:00

Carpa Raluy

  • Cris Juanico
    11:30 - 12:00
  • Cris Juanico
    12:30 - 13:00
  • Sanjosex
    13:30 - 14:00
  • Sanjosex
    16:30 - 17:00
  • Coriolà
    17:30 - 18:00
  • Coriolà
    18:30 - 19:00

Pati La Caixa

  • Teràpia de shock
    12:00 - 12:30
  • Teràpia de shock
    13:00 - 13:30
  • The Crazycmos
    14:00 - 14:30
  • The Crazycmos
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Lluís Coloma
    11:30 - 12:00
  • Lluís Coloma
    12:30 - 13:00
  • Guillem Roma
    13:30 - 14:00
  • Guillem Roma
    16:30 - 17:00
  • Senior
    17:30 - 18:00
  • Senior
    18:30 - 19:00

Aula simfònica

  • Riu
    12:00 - 12:30
  • Riu
    13:00 - 13:30
  • Pearson
    14:00 - 14:30
  • Pearson
    16:00 - 16:30
  • Marion Harper
    17:00 - 17:30
  • Marion Harper
    18:00 - 18:30

Pipiripops 1

  • Concert per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concert per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concert per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concert per a nadons
    17:00 - 17:30

Pipiripops 2

  • Concert per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concert per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concert per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concert per a nadons
    17:30 - 18:00
Auditori Carpa Raluy Pati La Caixa Aula Magna Aula simfònica Pipiripops 1 Pipiripops 2
Cris Juanico
11:30
Lluís Coloma
11:30
Teràpia de shock
12:00
Riu
12:00
Concert per a nadons
12:00
Cris Juanico
12:30
Lluís Coloma
12:30
Concert per a nadons
12:30
Teràpia de shock
13:00
Riu
13:00
Concert per a nadons
13:00
Sanjosex
13:30
Guillem Roma
13:30
Concert per a nadons
13:30
The Crazycmos
14:00
Pearson
14:00
The Crazycmos
16:00
Pearson
16:00
Concert per a nadons
16:00
Sanjosex
16:30
Guillem Roma
16:30
Concert per a nadons
16:30
Karaokesband Kids
17:00
Marion Harper
17:00
Concert per a nadons
17:00
Coriolà
17:30
Senior
17:30
Concert per a nadons
17:30
Karaokesband Kids
18:00
Marion Harper
18:00
Coriolà
18:30
Senior
18:30

Carpa Raluy

  • Cris Juanico
    11:30 - 12:00
  • Cris Juanico
    12:30 - 13:00
  • Sanjosex
    13:30 - 14:00
  • Sanjosex
    16:30 - 17:00
  • Coriolà
    17:30 - 18:00
  • Coriolà
    18:30 - 19:00

Pati La Caixa

  • Teràpia de shock
    12:00 - 12:30
  • Teràpia de shock
    13:00 - 13:30
  • The Crazycmos
    14:00 - 14:30
  • The Crazycmos
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Lluís Coloma
    11:30 - 12:00
  • Lluís Coloma
    12:30 - 13:00
  • Guillem Roma
    13:30 - 14:00
  • Guillem Roma
    16:30 - 17:00
  • Senior
    17:30 - 18:00
  • Senior
    18:30 - 19:00

Aula simfònica

  • Riu
    12:00 - 12:30
  • Riu
    13:00 - 13:30
  • Pearson
    14:00 - 14:30
  • Pearson
    16:00 - 16:30
  • Marion Harper
    17:00 - 17:30
  • Marion Harper
    18:00 - 18:30

Pipiripops 1

  • Concert per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concert per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concert per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concert per a nadons
    17:00 - 17:30

Pipiripops 2

  • Concert per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concert per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concert per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concert per a nadons
    17:30 - 18:00

Diumenge 4 d'octubre

Preus de les entrades:
(els nens de 0 a 3 anys no paguen)

Entrada senzilla violeta 15€
La polsera violeta els donarà accés als espectacles d’aquest color, que són tots els que es fan fora de l’Escenari Teatre Auditori.
Compra aquí
Abonament Camaleó Verd 25€
La gent que porti polsera verda té accés als espectacles del programa que són de color violeta i verd.
Compra aquí
Abonament Camaleó Vermell 25€
La gent que porti polsera vermella té accés als espectacles del programa que són de color violeta i vermell.
Compra aquí
Abonament cap de setmana 40€

Accés als espectacles BLAU i TARONJA (dissabte)
Accés als espectacles VERMELL i VIOLETA (diumenge)

Compra aquí
Abonament cap de setmana + hotel

Nit i esmorzar + parquing a l’Hotel Sant Cugat

3 persones = 1 habitació (triple) 180€
4 persones = 2 habitacions 240€
5 persones = 2 habitacions 300€

Compra aquí
Vine amb el tren

Preu especial: bitllet + entrada senzilla al festivalVenda de bitllets als caixers dels FGC

+ info: www.fgc.cat

Horaris diumenge 4 d'octubre

Pots filtrar per tipus d’entrada:

Auditori Carpa Raluy Pati La Caixa Aula Magna Aula simfònica Pipiripops 1 Pipiripops 2
Els Catarres
11:30
In Crescendo
11:30
Yacine & The Oriental Groove
11:30
Ebri Knight
12:00
Èric Vinaixa
12:00
Concert per a nadons
12:00
Els Catarres
12:30
In Crescendo
12:30
Yacine & The Oriental Groove
12:30
Concert per a nadons
12:30
Ebri Knight
13:00
Èric Vinaixa
13:00
Concert per a nadons
13:00
Joan Miquel Oliver
13:30
Joan Rovira
13:30
Clara Andrés
13:30
Concert per a nadons
13:30
Germà negre
14:00
Amadeu Casas
14:00
Germà negre
16:00
Amadeu Casas
16:00
Concert per a nadons
16:00
Joan Miquel Oliver
16:30
Joan Rovira
16:30
Clara Andrés
16:30
Concert per a nadons
16:30
Karaokesband Kids
17:00
Solà & Estella
17:00
Concert per a nadons
17:00
M-Clan
17:30
Anna Roig
17:30
Halldor Mar
17:30
Concert per a nadons
17:30
Karaokesband Kids
18:00
Solà & Estella
18:00
M-Clan
18:30
Anna Roig
18:30
Halldor Mar
18:30

Auditori

  • Els Catarres
    11:30 - 12:00
  • Els Catarres
    12:30 - 13:00
  • Joan Miquel Oliver
    13:30 - 14:00
  • Joan Miquel Oliver
    16:30 - 17:00
  • M-Clan
    17:30 - 18:00
  • M-Clan
    18:30 - 19:00

Carpa Raluy

  • In Crescendo
    11:30 - 12:00
  • In Crescendo
    12:30 - 13:00
  • Joan Rovira
    13:30 - 14:00
  • Joan Rovira
    16:30 - 17:00
  • Anna Roig
    17:30 - 18:00
  • Anna Roig
    18:30 - 19:00

Pati La Caixa

  • Ebri Knight
    12:00 - 12:30
  • Ebri Knight
    13:00 - 13:30
  • Germà negre
    14:00 - 14:30
  • Germà negre
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Yacine & The Oriental Groove
    11:30 - 12:00
  • Yacine & The Oriental Groove
    12:30 - 13:00
  • Clara Andrés
    13:30 - 14:00
  • Clara Andrés
    16:30 - 17:00
  • Halldor Mar
    17:30 - 18:00
  • Halldor Mar
    18:30 - 19:00

Aula simfònica

  • Èric Vinaixa
    12:00 - 12:30
  • Èric Vinaixa
    13:00 - 13:30
  • Amadeu Casas
    14:00 - 14:30
  • Amadeu Casas
    16:00 - 16:30
  • Solà & Estella
    17:00 - 17:30
  • Solà & Estella
    18:00 - 18:30

Pipiripops 1

  • Concert per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concert per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concert per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concert per a nadons
    17:00 - 17:30

Pipiripops 2

  • Concert per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concert per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concert per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concert per a nadons
    17:30 - 18:00
Auditori Carpa Raluy Pati La Caixa Aula Magna Aula simfònica Pipiripops 1 Pipiripops 2
Els Catarres
11:30
In Crescendo
11:30
Yacine & The Oriental Groove
11:30
Ebri Knight
12:00
Èric Vinaixa
12:00
Concert per a nadons
12:00
In Crescendo
12:30
Yacine & The Oriental Groove
12:30
Concert per a nadons
12:30
Ebri Knight
13:00
Èric Vinaixa
13:00
Concert per a nadons
13:00
Joan Miquel Oliver
13:30
Joan Rovira
13:30
Clara Andrés
13:30
Concert per a nadons
13:30
Germà negre
14:00
Amadeu Casas
14:00
Germà negre
16:00
Amadeu Casas
16:00
Concert per a nadons
16:00
Joan Rovira
16:30
Clara Andrés
16:30
Concert per a nadons
16:30
Karaokesband Kids
17:00
Solà & Estella
17:00
Concert per a nadons
17:00
M-Clan
17:30
Anna Roig
17:30
Halldor Mar
17:30
Concert per a nadons
17:30
Karaokesband Kids
18:00
Solà & Estella
18:00
Anna Roig
18:30
Halldor Mar
18:30

Auditori

  • Els Catarres
    11:30 - 12:00
  • Joan Miquel Oliver
    13:30 - 14:00
  • M-Clan
    17:30 - 18:00

Carpa Raluy

  • In Crescendo
    11:30 - 12:00
  • In Crescendo
    12:30 - 13:00
  • Joan Rovira
    13:30 - 14:00
  • Joan Rovira
    16:30 - 17:00
  • Anna Roig
    17:30 - 18:00
  • Anna Roig
    18:30 - 19:00

Pati La Caixa

  • Ebri Knight
    12:00 - 12:30
  • Ebri Knight
    13:00 - 13:30
  • Germà negre
    14:00 - 14:30
  • Germà negre
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Yacine & The Oriental Groove
    11:30 - 12:00
  • Yacine & The Oriental Groove
    12:30 - 13:00
  • Clara Andrés
    13:30 - 14:00
  • Clara Andrés
    16:30 - 17:00
  • Halldor Mar
    17:30 - 18:00
  • Halldor Mar
    18:30 - 19:00

Aula simfònica

  • Èric Vinaixa
    12:00 - 12:30
  • Èric Vinaixa
    13:00 - 13:30
  • Amadeu Casas
    14:00 - 14:30
  • Amadeu Casas
    16:00 - 16:30
  • Solà & Estella
    17:00 - 17:30
  • Solà & Estella
    18:00 - 18:30

Pipiripops 1

  • Concert per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concert per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concert per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concert per a nadons
    17:00 - 17:30

Pipiripops 2

  • Concert per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concert per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concert per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concert per a nadons
    17:30 - 18:00
Auditori Carpa Raluy Pati La Caixa Aula Magna Aula simfònica Pipiripops 1 Pipiripops 2
In Crescendo
11:30
Yacine & The Oriental Groove
11:30
Ebri Knight
12:00
Èric Vinaixa
12:00
Concert per a nadons
12:00
Els Catarres
12:30
In Crescendo
12:30
Yacine & The Oriental Groove
12:30
Concert per a nadons
12:30
Ebri Knight
13:00
Èric Vinaixa
13:00
Concert per a nadons
13:00
Joan Rovira
13:30
Clara Andrés
13:30
Concert per a nadons
13:30
Germà negre
14:00
Amadeu Casas
14:00
Germà negre
16:00
Amadeu Casas
16:00
Concert per a nadons
16:00
Joan Miquel Oliver
16:30
Joan Rovira
16:30
Clara Andrés
16:30
Concert per a nadons
16:30
Karaokesband Kids
17:00
Solà & Estella
17:00
Concert per a nadons
17:00
Anna Roig
17:30
Halldor Mar
17:30
Concert per a nadons
17:30
Karaokesband Kids
18:00
Solà & Estella
18:00
M-Clan
18:30
Anna Roig
18:30
Halldor Mar
18:30

Auditori

  • Els Catarres
    12:30 - 13:00
  • Joan Miquel Oliver
    16:30 - 17:00
  • M-Clan
    18:30 - 19:00

Carpa Raluy

  • In Crescendo
    11:30 - 12:00
  • In Crescendo
    12:30 - 13:00
  • Joan Rovira
    13:30 - 14:00
  • Joan Rovira
    16:30 - 17:00
  • Anna Roig
    17:30 - 18:00
  • Anna Roig
    18:30 - 19:00

Pati La Caixa

  • Ebri Knight
    12:00 - 12:30
  • Ebri Knight
    13:00 - 13:30
  • Germà negre
    14:00 - 14:30
  • Germà negre
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Yacine & The Oriental Groove
    11:30 - 12:00
  • Yacine & The Oriental Groove
    12:30 - 13:00
  • Clara Andrés
    13:30 - 14:00
  • Clara Andrés
    16:30 - 17:00
  • Halldor Mar
    17:30 - 18:00
  • Halldor Mar
    18:30 - 19:00

Aula simfònica

  • Èric Vinaixa
    12:00 - 12:30
  • Èric Vinaixa
    13:00 - 13:30
  • Amadeu Casas
    14:00 - 14:30
  • Amadeu Casas
    16:00 - 16:30
  • Solà & Estella
    17:00 - 17:30
  • Solà & Estella
    18:00 - 18:30

Pipiripops 1

  • Concert per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concert per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concert per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concert per a nadons
    17:00 - 17:30

Pipiripops 2

  • Concert per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concert per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concert per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concert per a nadons
    17:30 - 18:00
Auditori Carpa Raluy Pati La Caixa Aula Magna Aula simfònica Pipiripops 1 Pipiripops 2
In Crescendo
11:30
Yacine & The Oriental Groove
11:30
Ebri Knight
12:00
Èric Vinaixa
12:00
Concert per a nadons
12:00
In Crescendo
12:30
Yacine & The Oriental Groove
12:30
Concert per a nadons
12:30
Ebri Knight
13:00
Èric Vinaixa
13:00
Concert per a nadons
13:00
Joan Rovira
13:30
Clara Andrés
13:30
Concert per a nadons
13:30
Germà negre
14:00
Amadeu Casas
14:00
Germà negre
16:00
Amadeu Casas
16:00
Concert per a nadons
16:00
Joan Rovira
16:30
Clara Andrés
16:30
Concert per a nadons
16:30
Karaokesband Kids
17:00
Solà & Estella
17:00
Concert per a nadons
17:00
Anna Roig
17:30
Halldor Mar
17:30
Concert per a nadons
17:30
Karaokesband Kids
18:00
Solà & Estella
18:00
Anna Roig
18:30
Halldor Mar
18:30

Carpa Raluy

  • In Crescendo
    11:30 - 12:00
  • In Crescendo
    12:30 - 13:00
  • Joan Rovira
    13:30 - 14:00
  • Joan Rovira
    16:30 - 17:00
  • Anna Roig
    17:30 - 18:00
  • Anna Roig
    18:30 - 19:00

Pati La Caixa

  • Ebri Knight
    12:00 - 12:30
  • Ebri Knight
    13:00 - 13:30
  • Germà negre
    14:00 - 14:30
  • Germà negre
    16:00 - 16:30
  • Karaokesband Kids
    17:00 - 17:30
  • Karaokesband Kids
    18:00 - 18:30

Aula Magna

  • Yacine & The Oriental Groove
    11:30 - 12:00
  • Yacine & The Oriental Groove
    12:30 - 13:00
  • Clara Andrés
    13:30 - 14:00
  • Clara Andrés
    16:30 - 17:00
  • Halldor Mar
    17:30 - 18:00
  • Halldor Mar
    18:30 - 19:00

Aula simfònica

  • Èric Vinaixa
    12:00 - 12:30
  • Èric Vinaixa
    13:00 - 13:30
  • Amadeu Casas
    14:00 - 14:30
  • Amadeu Casas
    16:00 - 16:30
  • Solà & Estella
    17:00 - 17:30
  • Solà & Estella
    18:00 - 18:30

Pipiripops 1

  • Concert per a nadons
    12:00 - 12:30
  • Concert per a nadons
    13:00 - 13:30
  • Concert per a nadons
    16:00 - 16:30
  • Concert per a nadons
    17:00 - 17:30

Pipiripops 2

  • Concert per a nadons
    12:30 - 13:00
  • Concert per a nadons
    13:30 - 14:00
  • Concert per a nadons
    16:30 - 17:00
  • Concert per a nadons
    17:30 - 18:00

Contacte

Per a més informació o dubtes sobre la venda d’entrades podeu fer les vostres consultes a aquest correu: petitscamaleons@gmail.com

Guia bàsica del festival
Descarrega